Αποτελέσματα 9ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B’ Ομίλου του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017

Το  Σαββατοκύριακο 11-12 Φεβρουαρίου 2017  πραγματοποιήθηκε η 9η Αγωνιστική Α2 Κατηγορίας B’ Ομίλου του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017. που διοργανώνει το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου.  Όλοι οι αγώνες γίνονται στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου και η είσοδος είναι δωρεάν. Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να δείτε μέσα από την ιστοσελίδα www.BasketRethymno.gr.

Αποτελέσματα 9ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B’ Ομίλου και εξ αναβολής Α2-Α του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017.

(A2-B) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ CRETAN INOX 66-63
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 20-22, 34-31, 44-49, 66-63.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 15(2), Τζανουδάκης 2, Κακλαμάνος 30, Καλαϊτζάκης, Παπαδάκης Κ. 3, Γεωργαλής 2, Πετροπουλάκος 12, Νικολιδάκης, Παπαδάκης Ι. 2, Προκοπάκης, Σακελαρίδης, Φανουργάκης.
CRETAN INOX (Θανάσης): Ψωμάς 12, Βελονάκης 1, Θεοδορόπουλος, Κατσαβούνης 8(1), Γκόγκος 3(1), Βαβουράκης, Κατσαβίδης 20, Φραγκιουδάκης 3, Μακαρδόνας 16(2).

(A2-B) DOMEK ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 35-53
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 06-12, 14-31, 19-44, 35-53.
DOMEK (Δούκας) : Δούκας 2, Μαθιουδάκης 6, Μηναδάκης 3(1), Βουρτζούμης Ηλ., Ντρέκο, Κατσαντώνης Γ. 2, Κορωνάκης 12, Αποστολάκης 9(1), Λαγουδάκης 1.
ΕΠΙΧΕΙΡ./ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λαδάκης 9(1), Τζανιδάκης 18, Αλεξάκης, Καπετανάκης 9(3), Κύλης 10, Βαρδάκης 7(1), Φουντιδάκης, Γιακουμάκης.

(A2-B) NEΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ THINK VILLA 38-58
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Ρασούλη
Δεκάλεπτα: 13-13, 21-28, 26-41, 38-58.
NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Γαβράς): Βάμβακας 9(1), Βότζης 9(1), Κουταλάς 7(1), Γρηγοράκης 2, Παραδεισανός 6, Βιδιαδάκης, Φραγιαδάκης, Γαβράς 2, Ζαμπετάκης 3.
THINK VILLA (Πλέμμένος) : Θερμιώτης 21, Πολιουδάκης 14(1), Καζίλας 9(1), Πηγουνάκης Φ. 2, Αντωνίου 9(1), Κόκκινος 3, Αστρινάκης, Στεργιάκης.

(A2-B) MUEBLO PLUS – KLADOS TOURS 56-46

Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Ρασούλη
Δεκάλεπτα: 18-09,37-30,44-42,56-46.
MUEBLO PLUS (Σταυρουλάκης) : Τσιλιεδάκης Ν., Τσαφαράκης, Θυμάκης, Τσιλιεδάκης Λ. 8(2), Χατζηδάκης 8(1), Φίλας 12,  Τζεδάκης, Κάλντι 10, Κλάδος 14(4), Παπαδάκης 4.
KLADOS TRAVEL (Πετράκης): Χριστουλάκης 22(4), Πετράκης, Κλάδος 7, Περακάκης 2, Πετρίδης 3, Καλλιγιάννης, Νταουντάκης 5, Jovanovic 6, Γερουκάκης 1.

(A2-B) TEE ΡΕΘΥΜΝΟΥ – RETHYMNO SOCCER CLUB 53-44

Διαιτητές: Καθαράκης, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 20-09, 33-25, 42-33, 53-44
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Γαλερός): Καλαϊτζάκης, Μαθιουδάκης 19(2), Γαλερός 16(3), Δασκαλάκης Μ. 14, Σφακιανάκης, Δασκαλάκης Ν. 4.
RETHYMNO SOCCER CLUB (Θεοδοσόπουλος): Καραλής 7, Νικολακάκης 8(2), Καλογεράκης 5(1), Νταγκουνάκης 2, Θεοδοσόπουλος 13(3), Αντωντοπουλος 1, Παπαδάκης Α. 8.


Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ Ομίλου 2016-2017

Βαθμολογία στην Α2 Κατηγορίας Β’ Ομίλου του 22ου  Εργασιακού

Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης  Ρεθύμνου 2016-2017

Ομάδα Βαθμολογία Επίθεση Άμυνα Διαφορά
1 MUEBLO PLUS # 15 451 334 117
2 ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ # 15 391 313 78
3 THINK VILLA 15 401 368 33
4 KLADOS TOURS # 14 472 360 112
5 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ # 14 414 381 33
6 ΣΥΦΑΡ# 12 359 355 4
7 CRETAN INOX # 11 383 394 -11
8 ΕΠΙΧ. & ΙΔΙΩΤ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ # 11 357 381 -24
9 DOMEK # *$ 8 268 327 -59
10 NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ # 8 304 458 -154
11 RETHYMNO SOCCER CLUB *$ 7 262 391 -129

# Ρεπό
*  Αγωνιστική λιγότερη

$ ΑΑ (20-0)

 

Στατιστικά 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος 2016-2017

ΣΚΟΡΕΡ  A2-B (9η Αγωνιστική)

1 Χριστουλάκης KLADOS TRAVEL 199
2 Κακλαμάνος ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 119
3 Βότζης NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 99
4 Τζανιδάκης ΕΠΙΧ/ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 99
5 Γερουκάκης KLADOS TRAVEL 93
6 Αργυρόπουλος ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 93
7 Χατζηδάκης MUEBLO PLUS 88
8 Λαδάκης ΕΠΙΧ/ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 85
9 Θερμιώτης THINK VILLA 84
10 Γαλερός Στ. ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 83

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A2-Β (9η Αγωνιστική)

1 Χριστουλάκης KLADOS TRAVEL 22
2 Χατζηδάκης MUEBLO PLUS 17
3 Καπετανάκης ΕΠΙΧ./ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 16
4 Δούκας DOMEK 15
5 Γερουκάκης KLADOS TRAVEL 14
6 Θεοδοσόπουλος Μ. RETHYMNO SOCC.CLUB 14
7 Γαλερός Στ. ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12
8 Βότζης NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 11
9 Λαδάκης ΕΠΙΧ./ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 11
10 Πολιουδάκης THINK VILLA 10

Ομάδες (9η Αγωνιστική) Μ.Ο. Επίθεσης Μ.Ο. Άμυνας
KLADOS TOURS 59,0 45,0
MUEBLO PLUS 56,4 41,8
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 53,0 44,7
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 51,8 47,6
CRETAN INOX 47,9 49,3
THINK VILLA 47,6 46,0
ΣΥΦΑΡ 44,9 44,4
DOMEK 44,7 51,2
ΕΠΙΧ. & ΙΔΙΩΤ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 44,6 47,6
NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 38,0 57,3
RETHYMNO SOCCER CLUB 37,4 53,0

(ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)   (A2-Α) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – METROPOLIS  68-39
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 17-05, 38-17, 48-37, 68-39
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Παλτατσίδης 16 (3), Σταυριανάκη, Διαμαντής 7, Ξενιτόπουλος, Μάσκας 17 (2), Κιοσσές, Λεβεντάκης 4, Δαμιανός 5, Βουμβουράκης 4, Νικολιδάκης 15 (3), Μανωλουδάκης.
METROPOLIS (Μπαγιαρτάκης): Νικολουδάκης 7, Σωμαθιανός 2, Κεραμιανάκης, Βότσογλου, Πίτερης 4, Κονταξάκης 4 (1), Παναγιωτόπουλος 11, Παπαδογιαννάκης 1, Μπεγιέτης 10.

(ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)   (A2-Α) ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 53-39
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 13-14, 29-23, 38-30, 53-39
ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE (Γιαννακάκης): Δημητριάδης, Δουζίνας 6 (2), Λίτινας 3 (1), Πολοπετράκης, Κλάδος, Δούβρος 13, Αντωνογιαννάκης 2, Τρουλλινός 7, Σταυρουλάκης 2, Γαμβρελάς 7, Καλλιτσουνάκης, Καλαϊτζάκης 13 (1).
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης): Αποστολάκης, Αντουράκης 12 (1), Ρούλιος  Α. 16, Σαρτζετάκης, Ρούλιος Κ., Λαδάκης, Χατζησπύρος, Γαλάνης 5, Κουκάκης 2, Οικονομάκης 4.

 (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ) (A1) XPRESS COPY – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ  47-60
Διαιτητές: Θεοδωράκης , Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 13-16,27-33,38-53,47-60.
XPRESS COPY (Πιοτογιαννάκης): Φιτσανάκης 2,Καλογεράκης 2, Οργανουδάκης 8, Φεσσας 3(1), Σπιτάς 19, Χατζηδάκης 2, Γιαννούλης 11(1).
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Θεοδοσόπουλος): Μοσχάκης 5, Κατσαντώνης 14(1), Μαραβελάκης 7, Γκατζιάς 4, Πολιτάκης 11(3), Αραμπατζογλου, Αλυγιζάκης 7, Συριανόγλου, Δρουδάκης, Ζουμπεράκης 12.

Πρόγραμμα 10ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 8ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A’ Ομίλου του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2017
15:30  (A2-ΑΡΑΨΩΔΙΑ – METROPOLIS
17:00  (A2-
ΑCRETA FARMS – BUENO

18:30  (Α1) ΙΑΤΡΟΙ – PHΟTO ΕΚΦΡΑΣΗ

20:15  (A1) STUDIO RETHΥΜΝΟ – Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. STATHOURAKIS S-CONTROL

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2017

11:00  (Α2-ΒRETHYMNO SOCCER CLUB – DOMEK (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

12:30 (A2-ΑΑΘΙΒΟΛΕΣ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
14:00 (A2-ΑΟΙΩΝΟΣ/BARCODE – ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ
15:30 (A2-Α) L’Étoile du Sud – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
17:15 (A1) 
ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
19:00 (A1) 
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – PLATANOS TOURS
20:45 (
Α1) XPRESS COPY – ΦΟΙΤΗΤΕΣ

ΡΕΠΟ (A1): ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 01/03/2017

19:00 (A2-A) BUENO – L’Étoile du Sud (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

Σχετικά άρθρα