Αποτελέσματα προημιτελικών του 8ου πρωταθλήματος ποδοσφαίρου παλαίμαχων 8×8

Παρασκευή 12th, Μάιος 2017 / 13:04
στην ΑΘΛΗΤΙΚΑ

 Συνεχίστηκε και αυτή την εβδομάδα το Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Παλαιμάχων 8Χ8 που διοργανώνει το Τμήμα Αθλητισμού του Δήμου Ρεθύμνου με την διεξαγωγή  των Προημιτελικών και νοκ άουτ αγώνων ανάμεσα στις οχτώ(οι 4 πρώτες σε Α’ & Β’ όμιλο αντίστοιχα) ομάδες που τερμάτισαν στην Φάση των ομίλων.

Οι «μάχες» ήταν συγκλονιστικές αφού και στις τέσσερις αναμετρήσεις έγιναν ωραία παιχνίδια με εκπλήξεις, ανατροπές, πέναλτι και πολλά γκολ.

Μαραγκουδάκης Κ.(ΚΟΡΜΟΣ), Παναγιωτάκης Π.(ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ)

Τα αποτελέσματα είχαν ως εξής:

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ Τ.Ε.Ε. ΡΕΘ/ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ 1-2
ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ 3-3 (5-6 στα πέναλτι)
ENTER THE WEB PORTO BELLO 3-1
RETHYMNO SOCCER CLUB ΕΘΝΙΚΟΣ 2-8

 

 

Υ.Σ Με τον έντονο χρωματισμό οι ομάδες που περνούν στην επόμενη Φάση(Ημιτελική).

 

Οι ομάδες στην Προημιτελική Φάση συμμετείχαν με τους:

 

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ- Τ.Ε.Ε. ΡΕΘ/ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ 1-2

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ: Μοράκης Α.,Κουρμούλης Γ., Γεωργαλής Φ., Σταρράς Σ., Αργυρόπουλος Α., Φανουργάκης Α., Τσικνάκης Ν., Κουταλάς Γ., Παπαδάκης Ι., Μπακόπουλος Ι., Δεβεράκης Δ., Παπαδάκης Χ., Πετράκης Ι., Καλαϊτζάκης Α.

Τ.Ε.Ε. ΡΕΘ/ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ: Κανακάκης Α., Παπαγιαννάκης Ε., Ροδινός Ε.,

Μαθιουδάκης Σ., Πετρογιαννάκης Ν., Δρουδάκης Μ.Γ., Κοροβέσης Ι.,

Ηλιάκης Ε., Αρχοντάκης Ζ. Νικολάου Α.

 

ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ καν. διάρκεια 3-3, 5-6 στα πέναλτι.

ΠΑΝΘΗΡΕΣ: Δακαναλάκης Σ., Βαρδουνιώτης Γ., Begaj G., Hysotoci B., Μανωλούδης Ι., Μαραγκουδάκης Ι., Gerbi L., Αντωνάκης Κ., Χαλεπλής Β.

ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ: Αντωνάκης Γ., Αντωνίου Μ., Βερτούδος Π., Γκιγκλάς Κ., Γκαλονάκης Δ., Γκαλονάκης Α., Γκαλονάκης Ν., Παναγιωτάκης Π., Καπετανάκης Δ., Μεργέμογλου Α., Κοκοτσάκης Σ., Λεντζάκης Ι, Παλλάσης Σ., Παρασύρης Κ., Σκουλουφιανάκης Ι.

 

ENTER THE WEB PORTO BELLO 3-1

ENTER THE WEB: Δατσέρης Ν., Αστρινάκης Μ., Βουρβαχάκης Ι., Μελαχρινάκης Ε., Μοσχάκης., Καλογεράκης Λ., Πολιουδάκης Η., Πολιουδάκης K.

PORTO BELLO: Καρυλάκης Σ., Μαρκουλιδάκης Ν., Ξηράκης Γ., Λυρώνης Γ., Ανυφαντάκης Κ., Ασπρομάτης Η., Παπαδάκης Μ., Τσιμπούκας Μ., Νικολακάκης Θ.

 

RETHYMNO SOCCER CLUB– ΕΘΝΙΚΟΣ 2-8

RETHYMNO SOCCER CLUB: Μπαραδάκης Β., Δημούδης Γ., Κυριακόπουλος Ν., Πατητάρας Α., Σπανουδάκης Α., Φουρναράκης Γ., Καλογεράκης Δ.,

Κολυβάκης Α., Δρίτσας Ε., Πλατής Γ., Βαρούχας Ν.,

ΕΘΝΙΚΟΣ: Σταγάκης Ε., Αλεξάκης Γ., Δραμηλαράκης Μ., Καραδάκης Α., Τζαγκαράκης Λ., Τριποδιανός Α., Χατζημανώλης Ι., Τσουπάκης Α., Κακλαμάνος Ε., Πατράκης Γ., Κοζανίδης Σ.,  Αποστολάκης Θ.

 

 

Έτσι στην Ημιτελική Φάση θα παίξουν τα ζευγάρια Τ.Ε.Ε. ΡΕΘ/

ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ- ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ και ENTER THE WEB– ΕΘΝΙΚΟΣ.

Το πρόγραμμα των αγώνων θα έχει ως εξής:

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 15/05/17 21:00 ΠΑΡΚΟ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε.Ε. ΡΕΘ/

ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ
-//- 15/05/17 21:00 ΠΑΡΚΟ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ENTER THE WEB ΕΘΝΙΚΟΣ

 

comments powered by Disqus

Powered by…