Nova2play με 100 Mbps

O Συνδυασμός “Κοινή πορεία στο μέλλον” του Γιάννη Ταταράκη

IMG_1296-001

ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΜΠΗΣ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ)

 

1)  ΑΓΑΛΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΜΠΗΣ)

 

2)  ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΜΠΗΣ)

 

3)  ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΜΠΗΣ)

 

4)  ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΜΠΗΣ)

 

5)  ΚΑΔΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΜΠΗΣ)

 

6)  ΚΑΣΣΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΜΠΗΣ)

 

7)  ΚΟΡΝΑΡΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ  ΤΟΥ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΜΠΗΣ)

 

8) ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΜΠΗΣ)

 

9)  ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΜΠΗΣ)

 

10)  ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ-ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ ΟΛΓΑ ΤΟΥ  ΜΙΧΑΗΛ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΜΠΗΣ)

 

11)  ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΜΠΗΣ)

 

12) ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΜΠΗΣ)

 

13) ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΜΠΗΣ)

 

14) ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΜΠΗΣ)

 

15) ΜΥΞΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΙΜΩΝΑ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΜΠΗΣ)

 

16) ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΛΙΝΑ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΜΠΗΣ)

 

17) ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΜΠΗΣ)

 

18) ΤΡΟΥΛΛΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΜΠΗΣ)

 

19) ΤΣΙΡΙΝΔΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΜΠΗΣ)

 

20) ΤΣΟΥΡΔΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΜΠΗΣ)

 

21) ΧΑΤΖΙΔΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΜΥΡΩΝΑ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΜΠΗΣ)

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΟΙΝΙΚΑ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ)

22) ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΟΙΝΙΚΑ)

 

 

23) ΒΑΡΔΑΚΗ-ΓΥΠΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΟΙΝΙΚΑ)

 

24) ΒΟΥΡΒΑΧΗΣ ΙΩΣΗΦ ΤΟΥ ΜΑΡΚΟΥ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΟΙΝΙΚΑ)

 

25) ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΟΙΝΙΚΑ)

 

26) ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΟΙΝΙΚΑ)

 

27) ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΟΙΝΙΚΑ)

 

28) ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΙΩΣΗΦ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΟΙΝΙΚΑ)

 

29) ΚΑΤΣΑΡΑΓΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΟΙΝΙΚΑ)

 

30) ΚΛΕΙΔΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΟΙΝΙΚΑ)

 

31) ΛΙΟΝΗ-ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΟΙΝΙΚΑ)

 

32) ΜΑΛΛΙΟΥ-ΚΟΥΤΣΕΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΟΙΝΙΚΑ)

 

33) ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΟΙΝΙΚΑ)

 

34) ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ  ΑΝΤΩΝΙΟΥ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΟΙΝΙΚΑ)

 

35) ΞΕΖΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΟΙΝΙΚΑ)

 

36) ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΟΙΝΙΚΑ)

 

37) ΣΦΗΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΜΑΡΚΟΥ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΟΙΝΙΚΑ)

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ)

 

  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΓΑΛΗΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΜΠΑΓΙΑΡΤΑΚΗΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2) ΜΠΑΝΤΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
3) ΜΠΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4) ΦΟΥΝΤΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΑΛΕΒΥΖΑΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2) ΚΛΕΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
   
   
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2) ΜΠΕΡΤΣΕΛΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
   
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΚΟΥΣΕΛΙΑΝΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΚΟΥΡΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
2) ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
   
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΚΟΥΜΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΚΟΥΜΑΝΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2) ΠΑΥΛΑΚΗ ΥΑΚΙΝΘΗ  ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3) ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4) ΣΤΑΜΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
   
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΔΑΚΤΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΜΟΥΡΝΙΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2) ΜΟΥΡΝΙΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΜΥΡΩΝΑ
   
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΩΜΑΤΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΣΟΡΟΚΟΥ ΜΗΝΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2) ΣΟΥΜΠΑΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
   
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΙΜΙΣΚΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΠΕΡΙΣΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
2) ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
   
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΙΝΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΓΙΟΡΤΑΜΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
2) ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ
   
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΝΤΡΟΧΩΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΕΦΕΝΤΑΚΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2) ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
   
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΜΕ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
2) ΣΑΒΒΟΡΓΙΝΑΚΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
   
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΙΣΣΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2) ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ  ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
   
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΞΑΡΕΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΜΠΕΡΕΤΟΥΛΗ-ΜΑΜΑΛΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ
2) ΣΦΗΝΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
3) ΤΣΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4) ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ
   
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΛΑΓΟΥΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
2) ΠΕΤΡΑΚΑΚΗΣ  ΤΙΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
   
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΜΠΗΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΚΕΛΑΪΔΗ  ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΙΩΣΗΦ
2) ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
   
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΑΛΕΦΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
2) ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3) ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
4) ΝΙΚΗΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
   
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
2) ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3) ΠΑΝΤΙΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
4) ΣΤΑΥΓΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
   
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΑΜΠΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2) ΒΕΡΓΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
3) ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗ-ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4) ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
   
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΡΝΕΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2) ΤΖΩΡΤΖΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
   
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΞΟΡΡΟΥΜΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΑΓΓΕΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
2) ΑΠΑΝΩΜΕΡΙΤΑΚΗ  ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3) ΛΟΓΙΑΚΗ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4) ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ  ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
   
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΘΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2) ΒΙΤΑΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
3) ΚΑΡΚΑΝΗ-ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΡΙΑΝΘΗ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
4) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
   
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΝΕΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2) ΦΩΤΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΑΔΑΜΗ
   
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΑΚΙΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΒΑΛΕΡΓΑ-ΘΩΜΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
2) ΚΟΤΣΥΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3) ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
4) ΧΟΜΠΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΣΗΦ
   
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΑΚΤΟΥΡΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ

1) ΔΕΛΙΔΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
2) ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
   
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΕΛΛΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΑΝΔΡΕΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2) ΜΠΑΡΑΔΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3) ΞΕΡΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4) ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

   
  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΗΛΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
2) ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
3) ΛΟΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4) ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Σχετικά άρθρα