Nova Professional Economy 23 euro!!!

Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε την Κυριακή το 1o ”Rethymno Sammer Run ”Kargas”

Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 10 ιουνίου 2018 το 1o ”Rethymno Sammer Run ”Kargas” απόστασης 9 χιλ καθώς και παιδικός αγώνας 1300 μέτρων για παιδιά δημοτικού με αφετηρία και τερματισμό στον χώρο έξω απο την ταβέρνα ”Kargas Garden” τον Αδελιανό κάμπο τα έσοδα του οποίου διατέθηκαν στο ΚΕΘΕΑ ”ΗΠΕΙΡΟΣ” Κέντρο Απεξάρτησης Εξαρτημένων ατόμων..

Νικητής αναδείχτηκε ο γνωστός δρομέας Σηφάκης Μανώλης με δεύτερο τον Ρεθεμνιώτη αθλητή του Σ.Δ.Υ.Ρ Βαλάντη Τσάβαλο και τρίτο τον Μεσαρίτη δρομέα Κωστή Μανιουδάκη
Στις γυναίκες την πρωτη θέση κατέλαβε η Γερμανίδα δρομέας Μπάναχ ¨Ολγα με δεύτερη την Ρεθεμνιώτισα Στάλα Καλλιόπη και τρίτη την αθλητρια του ΣΔΥΡ Κολλέτ Σαμπρίνα..

Παρακάτω μπορείτε να δείτε τα αναλυτικά αποτελέσματα

ANΔΡΕΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1 ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0:31:15 ZAROS RUNNERS
2 ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ 0:34:15 Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
3 ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:34:16 ΖΑΡΟΣ RUNNERS
4 ΚΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:35:21 Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
5 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΛΠΟΥΤΖΑΚΗΣ 0:36:14 ZAROS RUNNERS
6 MATHER SIMON 0:36:36 CROSSFIT RETHYMNO
7 ΟΙΚΟΜΟΜΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 0:37:39 Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
8 BAN DE BROECK RAPHAEL 0:38:02 ACA ALKEN
9 ΚΟΥΓΕΝΤΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 0:38:23 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
10 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ 0:39:39 Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
11 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 0:40:32 The Iron Body Community
12 ΖΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:41:02 Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
13 ΚΑΡΙΕΝΤΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:41:38 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
14 ΣΟΥΦΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:41:41 Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ
15 ΣΚΥΡΙΑΝΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:41:45 Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
16 ΦΟΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:43:10 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
17 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:43:15 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
18 ΓΡΙΝΙΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0:43:32 ΨΥΧΑΡΑΚΗΣ
19 ΒΕΡΓΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:43:35 Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
20 GUDYMA ROMAN 0:43:47 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
21 ΨΥΧΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:44:14 ΨΥΧΑΡΑΚΗΣ
22 ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:44:20 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
23 ΦΩΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:44:23 Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
24 ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 0:44:23 ΠΑΣ-ΑΤΛΑΣ
25 ΤΣΙΑΛΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:44:24 Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
26 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:44:26 Ο.Φ.Η
27 ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΦΡΑΝΚ 0:44:32 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
28 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:44:49 Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
29 ΛΑΧΝΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:45:03 Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
30 ΒΑΡΟΥΧΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:45:06 ΑΜΕΑ ΤΑΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
31 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:45:07 Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
32 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΤΣΙΓΑΡΑΣ 0:45:08 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
33 ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 0:45:47 CROSSFIT RETHYMNO
34ΛΑΜΠΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:45:55 Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
35.ΣΥΡΙΑΝΟΓΛΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ 0:45:56 Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
36. ΣΗΦΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:45:58 Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
37ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 0:46:26 Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
38 ΨΥΧΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 0:46:58 ΨΥΧΑΡΑΚΗΣ
39 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:47:47 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
40 EGGERSMAN JENS 0:47:57 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
41 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:48:35 ΨΥΧΑΡΑΚΗΣ
42 ΠΙΣΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:48:37 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
43 ΒΑΡΟΥΧΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 0:48:40 Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
44 ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0:48:41 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
45 ΚΑΤΣΑΝΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 0:50:06 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
46 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 0:50:36 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
47 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:52:00 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
48 ΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:53:00 Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
49 ΚΑΛΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0:53:21 Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ
50 ΜΙΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:53:26 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
51 ΖΑΓΚΛΗΣ ΑΓΕΛΛΟΣ 0:53:31 Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
52 ΒΡΟΥΧΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:53:33 Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
53 ΧΡΗΣΤΟΥ ΖΑΧΟΣ 0:54:00 Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ
54 ΔΗΛΑΒΕΡΑΚΗΣ ΘΗΣΕΑΣ 0:54:15 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
55 ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:54:17 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
56 ΑΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:58:52 Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
57 ΑΛΕΞΌΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 0:59:46 Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
58 ΣΗΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:00:54 ZAROS RUNNERS
59 ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1:04:05 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
60 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:07:04 Σ.Μ.ΚΡΗΤΗΣ
61 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1:07:08 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
62 ΔΑΜΝΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:09:10 1Οο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
63 ΖΩΠΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:09:12 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
64 ΚΑΤΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΗΣ 1:09:18 ΣΔΥΧ
65 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:09:20 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
66 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:24:56 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
67 ΒΑΡΕΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:26:02 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1 ΜΠΑΝΑΧ ΟΛΓΑ 0:39:38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
2 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΤΑΛΑ 0:44:37 ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ
3 ΚΟΛΛΕΤ ΣΑΜΠΡΙΝΑ 0:46:51 Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
4 ΚΟΡΧΥΛΑΚΗ ΑΡΧΟΝΤΙΣΣΑ 0:48:43 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
5 ΔΡΑΜΙΣΙΩΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 0:49:05 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ
6 ΣΚΟΥΡΒΟΥΛΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 0:59:58 ZAROS RUNNERS
7 ΑΡΓΥΡΩ ΠΛΟΥΜΗ 1:09:15 Σ.Μ.ΚΡΗΤΗΣ
8 KNOPSE PETRA 1:18:16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
9 ΜΠΑΜΠΙΤΣ ΣΟΦΙΑ-ΜΑΡΙΑ 1:27:17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
10 ΜΙΧΕΛΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΙΡΗ 1:27:19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
11 ΒΡΑΒΟΡΙΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1:27:20 Σ.Δ.Υ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Nova Offer

Σχετικά άρθρα

Δείτε επίσης

Close