Nova Professional Economy 23 euro!!!

24ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Συνεχίζονται οι αγωνιστικές υποχρεώσεις για την Α1 και Α2 κατηγορίας του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019 αυτό το Σαββατοκύριακο 8 και 9 Δεκεμβρίου 2018 που διοργανώνει το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου. Όλοι οι αγώνες πραγματοποιούνται στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου και η είσοδος είναι δωρεάν. Περισσότερες πληροφορίες για το 24ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019 μπορείτε να δείτε μέσα από την ιστοσελίδα www.BasketRethymno.gr.

Αποτελέσματα 7ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

(Α1) SAILING EXPERIENCE – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 45-46
Διαιτητές: Καμπίτσης Μιχάλης, Λόλι Ενδρίν.
Δεκάλεπτα: 11-16, 18-25, 29-30, 45-46.
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης): Γαβαλάκης, Φραγκιαδάκης 6, Ζαμπετάκης 5(1), Σταθόπουλος 3(1), Τσαχάκης 1, Παπαδάκης, Τσαγκαρούλης 17, Παπαπαναγιώτου, Παρασύρης, Καρπουζάκης 6, Κορωνάκης 7(1).
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Μοσχάκης 6, Γιαννούλης 5(1), Θεοδοσόπουλος, Ανεζάκης 3(1), Τσιμπισκάκης 12(2), Δρουδάκης 8, Αλυγιζάκης 9(1), Κατσαντώνης 3(1), Συργιανόγλου.

(Α1) N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ – PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 62-99
Διαιτητές: Καμπίτσης Μιχάλης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 13-28, 24-55, 42-69, 62-99.
NRG SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ (Γκόγκος, Θανάσης): Φοβάκης 4(1), Βελονάκης 4,  Λεωνιδάκης 5(1), Γκόγκος, Κατσαβίδης 17(1), Ψωμάς 5(1), Αρσενίδης 14, Μακαρδονας 13(1).
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης Β. 20(4), Κιουρτσιδάκης, Νυκταρης 11(3),  Σταυρουλάκης 2, Πατέρας 3, Κωνσταντινίδης 2, Βασιλάκης 45(5), Πιρπινάκης Ν. 18(4).

(Α1) ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – PROJECT PLUS IKE  66-33
Διαιτητές: Λόλι, Σταμάτης
Δεκάλεπτα: 18-06, 29-22, 45-33, 66-33
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Θανάσης): Πολυδωρόπουλος 13, Θανάσης 3, Κυδωνάκης, Μουλίτσας, Μαμαλάκης Ν. 21, Φουντουκίδης 14, Καίσαρης 15 (2).
PROJECT PLUS IKE (Σταυρουλάκης): Κλάδος 3 (1), Τσιλεδάκης Λ. 2, Χατζηδάκης 2, Καλυδωνάκης 11 (1), Κοντουδάκης, Παπαδάκης Α. 15 (1), Μαρίνος.

 

(A1) ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ – ΦΟΙΤΗΤΕΣ 61-48
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 14-15, 28-32, 46-38, 61-48.
ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ (Σαββοργινάκης Μ.): Σαββοργινάκης Μ. 8(2), Τσιχλής  Ε.18(4), Παπαδάκης Θ. 20(3), Σερσέμης, Σαββοργινάκης Β. 15(1).
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Σαρρής 2, Τσίχλης Σ. 2, Καρπούζης 2, Καρακεσίσογλου 10, Ψαρουδάκης 8(1), Πελιβανίδης 17(4), Σεγρεδάκης 3(1), Μίγλης,  Παπαδοκωνσταντάκης, Γαλυφιανάκης 2, Θεοδωρόπουλος 2, Κατάκης.

 

ΡΕΠΟ: (Α1) Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.

 Αναβολή (A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – HAAGEN DAZS BC  (*λόγω πένθους)

 

Βαθμολογία στην Α1 Κατηγορία του 24ου  Εργασιακού

Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης  Ρεθύμνου 2018-2018

Ομάδα Βαθμολογία Παιχν. Επίθεση Άμυνα Διαφορά
1 HAAGEN DAZS BC 10 5 342 246 96
2 ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ 9 5 325 273 52
3 Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. 9 5 339 324 15
4 ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 9 6 285 334 -49
5 PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 8 4 343 201 142
6 ΦΟΙΤΗΤΕΣ 8 6 329 360 -31
7 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ 7 5 285 298 -13
8 SAILING EXPERIENCE 7 5 267 306 -39
9 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 5 4 256 291 -35
10 N.R.G. SPORTSΡΕΘΥΜΝΟ 5 5 304 372 -68
11 PROJECT PLUS IKE 4 4 165 235 -70

Α1 Κατηγορία

ΣΚΟΡΕΡ  A1 (6η Αγωνιστική)

1 Βασιλάκης E PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 114
2 Τσαγκαρούλης SAILING EXPERIENCE 83
3 Πελιβανίδης ΦΟΙΤΗΤΕΣ 80
4 Τσιχλής ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ 77
5 Παπαδογιαννάκης Γ. Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. 76
6 Οικονομίδης Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. 75
7 Παπαδάκης Θ. ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ 74
8 Κατσαβίδης N.R.G. SPORTS 71
9 Μαραρδονας N.R.G. SPORTS 71
10 Ορφανουδάκης ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 69

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A1 (6η Αγωνιστική)

1 Καλαϊτζάκης HAAGEN DAZS 16
2 Σεγρεδάκης ΦΟΙΤΗΤΕΣ 15
3 Κούμουλος HAAGEN DAZS 13
4 Σαβοργινάκης Μ. ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ 13
5 Τσιχλής ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ 12
6 Νύκταρης PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 12
7 Παπαδογιαννάκης Γ. Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. 11
8 Βασιλάκης E PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 10
9 Ψαρουδακης ΦΟΙΤΗΤΕΣ 10
10 Τσαχάκης SAILING EXPERIENCE 9

Αποτελέσματα 7ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Β’ Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

(Α2-Β) L’ETOILE DU SUD – MACRON STORE 33-42
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης Σταμάτης Χρήστος
Δεκάλεπτα: 07-12, 14-22, 25-28, 33-42.
L’ ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Παυλιδάκης Γ. 15, Μαυράκης 11, Παπαδάκης Ν.  Γαλλιός, Παπιομύτογλου 6(1), Σταράκη 2.
MACRON STORE (Δοξαστάκης Ε.): Δοξαστάκης Ε. 9, Πριναράκης, Τσαφαράκης, Μπενάκης, Παπαδάκης Α. 4, Κάβουρας 4, Καρατζέτζος Κ. , Καρατζέτζος Β., Καρατζέτζος Γ. 19(2), Κόνιας 6, Φωτάκης, Αυγέρης.

(Α2-Β) THINK VILLA – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 39-52
Διαιτητές: Λόλι Ενδρίν, Σταμάτης Χρήστος
Δεκάλεπτα: 06-15, 16-26, 29-39, 39-52.
THINK VILLA (Πηγουνάκης Α.): Αντωνίου 9, Ξενίδης 4, Κουδουναράκης Λ., Πολιουδάκης 13(3),  Καζίλας 9, Κόκκινος 4, Αστρινάκης.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 19(4), Τζανουδάκης, Κακλαμάνος 14, Καλαϊτζάκης Α. 8, Παπαδάκης Κ. 9(1) , Ζουρίδης, Σακελλαρίδης, Γεωργαλής, Ψωράκης 2, Προκοπάκης, Παπαδάκης Γ. 2 , Χηνιάδης.

(Α2-Β) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ – BUENO HOTEL  46-24
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Σιβαρόπουλος
Δεκάλεπτα: 10-0, 24-07, 36-20, 46-24
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Αντουράκης): Αποστολάκης 13, Χατζησπύρος 8, Οικονομάκης Ι. 4, Ρούλιος Α. 5, Ρούλιος Κ. 3, Ξενάκης 4, Οικονομάκης Κ. 2, Περιστεράκης 4, Ζουμπουλάκης Ν. 3 (1).
BUENO HOTEL (Σταυρουλιδάκης): Κοπανάκης 7 (1), Μοτάκης, Ανδρεδάκης 2, Σταυρουλιδάκης, Σταγκουράκης, Κόλκας 3 (1), Βαζιουράκης 12.

(Α2-Β) WOW! PARKING – ΧΟΡΕΥΤΕΣ  45-58
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Σιβαρόπουλος
Δεκάλεπτα: 12-19, 26-31. 35-40, 45-58
WOW!PARKING (Σαμψών): Πολυμίλης Χ. 11 (1), Κουνδουράκης Γ., Πατηταράς 4, Παρασύρης, Σαμψών, Κουνδουράκης Σ. 14 (1), Βελονάκης 10 (1), Κουταλάς 6 (2).
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός): Καπαρός 19, Μαραγκουδάκης, Καλυβιανάκης 6, Παπαδογιαννης Ν. 6, Μεξης 12, Παναγιουλάκης 2, Ρουμαντζής, Νεονάκης, Λελεδάκης 9 (1), Καζάνης 4, Διβάνης.

(Α2-Β) OLYMPIC/BONOBO – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ  28-39
Διαιτητές: Αρτεμάκη, Λόλι
Δεκάλεπτα: 08-11, 16-20, 19-33, 28-39
OLYMPIC/BONOBO (Κατσαβίδης): Κονταξάκης 11 (1), Δούκας 3, Μαθιουδάκης 2, Κατσαντώνης Ι. 9, Κατσαντώνης Γ., Βασιλάκης, Προντανοβιτς 3 (1), Αποστολάκης.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης): Μαρίνος 4, Φραγκιαδάκης, Βότζης 7 (1), Ζαμπετάκης 10, Μπουλούμπασης, Γρηγοράκης, Παραδεισανός, Γαβράς Σ. 8, Μάνεσης 6 (2), Γαβράς Ν. 4 (1).

 

 

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ Ομίλου 2018-2019

Βαθμολογία στην Α2 Κατηγορίας Β’ Ομίλου του 24ου  Εργασιακού

Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης  Ρεθύμνου 2018-2019

Ομάδα Βαθμολογία Παιχν. Επίθεση Άμυνα Διαφορά
1 MACRON STORE 13 7 375 303 72
2 ΧΟΡΕΥΤΕΣ 12 6 334 240 94
3 ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 12 7 321 283 38
4 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 10 6 311 267 44
5 ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 10 7 279 251 28
6 ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ 10 6 286 263 23
7 THINK VILLA 10 6 252 260 -8
8 OLYMPIC/BONOBO 8 6 190 203 -13
9 WOW! PARKING 7 7 248 356 -108
10 L’ETOILE DU SUD 6 6 186 254 -68
11 BUENO HOTEL 6 6 240 342 -102

 

Α2-B Κατηγορία

ΣΚΟΡΕΡ  A2-(7η Αγωνιστική)

1 Καρατζέτζος Γ MACRON STORE 134
2 Καπαρός ΧΟΡΕΥΤΕΣ 101
3 Κακλαμάνος ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 90
4 Παυλιδάκης Γ  L’ETOILE DU SUD 85
5 Αργυρόπουλος ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 80
6 Κοπανάκης BUENO HOTEL 77
7 Καζίλας THINK VILLA 70
8 Ρουλιος Α. ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 64
9 Πολυμίλης WOW! PARKING 63
10 Καλλιγιάννης Μ ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ 59
11 Κανακάκης ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ 59

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A2-Β (7η Αγωνιστική)

1 Καπαρός ΧΟΡΕΥΤΕΣ 14
2 Αργυρόπουλος ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 14
3 Μάνεσης NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 12
4 Καρατζέτζος Γ MACRON STORE 8
5 Καλλιγιάννης Μ ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ 8
6 Λελεδάκης ΧΟΡΕΥΤΕΣ 8
7 Καραμαριός ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ 7
8 Μαραγκουδάκης ΧΟΡΕΥΤΕΣ 6
9 Κουταλάς WOW! PARKING 6

Αγώνας από αναβολή  για την 5ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Α’ Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

(A2-A) ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. – KLADOS TOURS  47-47 (καν. Αγώνας), 58-52 (α’ παρ.)
Διαιτητές: Αρτεμάκη, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 15-21, 26-28, 32-38, 47-47 (καν. Αγώνας), 58-52 (α’ παρ.)
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Λίτινας 3 (1), Δημητριάδης, Σταυρουλάκης Ν. 8, Γαλερός 9 (1), Κλάδος 3 (1), Καραογλάνης, Δουζίνας 5,  Δούβρος 12, Σταυρουλάκης Π. 7 (1), Αντωνόπουλος 4, Αντωνογιαννάκης, Καλιτσουνάκης.
KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς): Σχοινάς 16 (2), Κλάδος 3, Περακάκης 3 (1), Κανελλάκης 2, Νταουντάκης 15, Γιοβάνοβιτς 12 (1), Πετρίδης 1, Γερουκάκης.

Πρόγραμμα 7ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 7ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Α’ Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 15 Δεκεμβρίου 2018
(Α2-Α) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. 0-20 (ΑΑ)
16:00 (Α2-Α) ΙΑΤΡΟΙ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
17:45 (Α1) PROJECT PLUS IKE – SAILING EXPERIENCE
19:30 (Α1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου 2018
10:00 (Α2-Α) ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
11:30 (Α2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ – PLATANOS TOURS
13:15 (Α2-Α) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ    – KLADOS TOURS
15:00 (Α2-Α) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ – ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
16:45 (Α1) PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ – ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ
18:30 (A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ
20:15 (A1) Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ

ΡΕΠΟ: (Α1) HAAGEN DAZS BC

Nova Offer

Σχετικά άρθρα