Συνεχίζονται οι αγωνιστικές υποχρεώσεις για την Α2 κατηγορίας του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019 αυτό το Σαββατοκύριακο 1 και 2 Δεκεμβρίου 2018 που διοργανώνει το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου. Όλοι οι αγώνες πραγματοποιούνται στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου και η είσοδος είναι δωρεάν. Περισσότερες πληροφορίες για το 24ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019 μπορείτε να δείτε μέσα από την ιστοσελίδα www.BasketRethymno.gr.
Αποτελέσματα 6ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Α' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019
(Α2-A) ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. – ΙΑΤΡΟΙ καν. 47-47, παρ. 55-58.
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Σιβαρόπουλος Μανώλης
Δεκάλεπτα: 11-11, 15-26, 30-36, καν. 47-47, παρ. 55-58.
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Δημητριάδης , Δουζίνας 2, Λίτινας 6(2), Δούβρος 11, Καραογλάνης 8, Σταυρουλάκης Π. 3(1), Σταυρουλάκης Ν. 25(4), Καλιτσουνάκης, Γαλερός, Πολοπετράκης, Γαμβρελας.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Γούδας 8, Σιβαρόπουλος, Βλαχοπάνος 11(1), Τζανάκης 17(2), Μπούτσιας 9(1), Σαμωνάκης, Γιακουμάκης 11.
(Α2-Α) PLATANOS TOURS – ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 60-40
Διαιτητές: Λόλι Ενδρίν, Τσικριτσάκη Βασιλική.
Δεκάλεπτα: 06-09, 22-20, 44-27, 60-40.
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης): Χριστουλάκης 14(2), Δαμανάκης 10(2), Αγγελάκης 6, Παπαγρηγορίου 9, Σκέρλος, Βουγιουκαλάκης Μ. 6, Περδίκης 9, Μαλλιαρός 6, Βαρδάκης.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος): Βαβουράκης 4, Μελαδάκης Σ., Καραδάκης Ν. 6, Ζάχος, Πολιτάκης 6, Κυριακάκης 7, Κεφαλογιάννης 4, Περάκης 13(3).
(Α2-A) KLADOS TOURS – ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 85-37
Διαιτητές: Λόλι Ενδρίν, Νικολιδάκη Θεοδώρα.
Δεκάλεπτα: 16-11, 36-19, 57-29, 85-37.
KLADOS TOURS (Κλάδος): Καραμπατσάκης 11(2), Σχοινάς 23(1), Κλάδος, Κανελλάκης 8, Νταουντάκης 37(1), Γιοβάνοβιτς 6.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Φουτζόπουλος): Παπαδοπούλου 9(3), Πασχαλίδη 2, Χατζηβασίλης, Βουρδουμπά 10, Βλάσης 11(1), Κιπ 5, Χατζηβασίλης.
(Α2-A) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΡΑΨΩΔΙΑ 62-49
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λόλι
Δεκάλεπτα: 16-08, 37-13, 43-20, 62-49
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Παπαδογιαννάκης 2, Μονογιός 9 (1), Λαδάκης 17 (1), Τζανιδάκης 20, Σκούφογλου 2, Καπετανάκης 8 (2), Συμεωνίδης 2, Φουντιδάκης 2, Γιακουμάκης 2.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης Γ.): Χόμπης Γ., Σταματάκης 14, Ξενάκης 14, Νιωτάκης 2, Βεργίτσης, Αθανασιάδης, Χόμπης Β. 10, Καρίμποφ 2, Παλαφούτης 7 (1).
(Α2-A) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ 46-48
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λόλι
Δεκάλεπτα: 17-09, 27-22, 35-44, 46-48
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Ξενιτόπουλος): Λιάκος 2, Πλιάτσικα, Διαμαντής, Μανωλουδάκης 2, Παπατριανταφύλλου 2, Ξενιτόπουλος 2, Λεβεντάκης, Χλιαουτάκης 1, Τσιγκουλης 10, Νικολιδάκης 25 (5), Καβρουλάκης 2.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Πιοτογιαννάκης): Περαντωνάκης 22, Σωμαθιανός 8, Ζίανας, Κονταξάκης 3, Νικολουδάκης 4, Ηλιάκης, Μπαγιαρτάκης, Ρωμανιουδάκης 11
(A2-A) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ – ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 47-51
Διαιτητές: Δημητρουλάκης, Φλουρής
Δεκάλεπτα: 13-11, 22-33, 34-45, 47-51
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης): Τσιομπίκας 2, Θεοδωράκης, Απανωμεριτάκης 15, Πανόπουλος 11, Σταυρουλάκης, Ρεκχερ, Βροντάκης 17 (5), Φουσταλιεράκης 2, Κορωνάκης.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατσουλάκης-Ουρανός): Νικολάου 3 (1), Καλογεράκης 1, Λαγουδάκης 1, Κεφαλογιάννης 32, Σφακιανάκης, Καλησπεράκης, Χουστουλάκης 2, Τεριζόγλου 4 (1), Δασκαλάκης Μ. 8.
Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Α' Ομίλου 2018-2019
Βαθμολογία στην Α2 Κατηγορίας Α' Ομίλου του 24ου Εργασιακού
Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019
Ομάδα | Βαθμολογία | Παιχν. | Επίθεση | Άμυνα | Διαφορά | |
1 | PLATANOS TOURS | 11 | 6 | 341 | 222 | 119 |
2 | ΕΠΙΧΕΙΡ. & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ | 10 | 6 | 345 | 300 | 45 |
3 | ΤΡΑΠΕΖΕΣ | 9 | 5 | 248 | 186 | 62 |
4 | ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ | 9 | 6 | 304 | 292 | 12 |
5 | ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ | 9 | 6 | 315 | 311 | 4 |
6 | ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ | 9 | 6 | 247 | 249 | -2 |
7 | ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ | 9 | 6 | 262 | 271 | -9 |
8 | KLADOS TOURS | 8 | 5 | 314 | 250 | 64 |
9 | ΙΑΤΡΟΙ | 8 | 5 | 277 | 276 | 1 |
10 | ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. | 8 | 5 | 222 | 226 | -4 |
11 | ΡΑΨΩΔΙΑ | 6 | 6 | 256 | 323 | -67 |
12 | ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ | 6 | 6 | 201 | 426 | -225 |
Α2-A Κατηγορία
ΣΚΟΡΕΡ A2-A (6η Αγωνιστική)
1 | Νταουντάκης | KLADOS TOURS | 143 |
2 | Λαδάκης | ΕΠΙΧ./ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ | 114 |
3 | Ξηρας | ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ | 110 |
4 | Χριστουλάκης | PLATANOS TOURS | 107 |
5 | Νικολιδάκης | ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ | 77 |
6 | Μπουτσιάς | ΙΑΤΡΟΙ | 70 |
7 | Πολιτάκης | ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ | 69 |
8 | Τσιγκούλης | ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ | 65 |
9 | Αγγελάκης | PLATANOS TOURS | 64 |
10 | Σταυρουλάκης Ν | ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. | 64 |
11 | Νταουντάκης | KLADOS TOURS | 143 |
ΤΡΙΠΟΝΤΑ A2-Α (6η Αγωνιστική)
1 | Λαδάκης | ΕΠΙΧ./ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ | 17 |
2 | Νικολιδάκης | ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ | 14 |
3 | Βροντάκης | ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ | 12 |
4 | Χριστουλάκης | PLATANOS TOURS | 11 |
5 | Σταυρουλάκης Ν | ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. | 9 |
6 | Παπαδοπούλου | ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ | 8 |
7 | Καπετανάκης | ΕΠΙΧ./ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ | 8 |
8 | Τερζιογλου | ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ | 7 |
9 | Παλαφούτης | ΡΑΨΩΔΙΑ | 7 |
Αποτελέσματα 6ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Β Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019
(Α2-Β) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 41-40
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Σιβαρόπουλος Μανώλης
Δεκάλεπτα: 15-07, 25-16, 30-29, 41-40.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 9(2), Τζανουδάκης 1, Κακλαμάνος 21, Καλαϊτζάκης Α. , Παπαδάκης Κ. , Ζουρίδης, Σακελλαρίδης 2, Φανουργάκης, Ψωράκης 2, Προκοπάκης, Παπαδάκης Γ. , Κινιάδης 6.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Ζουμπουλάκης): Ξενάκης 2, Ζουμπουλάκης 9(2), Περιστεράκης 2, Ρούλιος Κ. 6, Ρούλιος Α. 19, Αποστολάκης 2.
(Α2-B) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – L'ETOILE DU SUD 50-37
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Τσικριτσάκη Βασιλική.
Δεκάλεπτα: 16-07, 31-17, 41-26, 50-37.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης Μ.): Βότζης 1, Μαρίνος, Φραγκιαδάκης, Γρηγοράκης 2, Παραδεισανός 3, Γαβράς Σ. 15, Μάνεσης, Μπουλούμπασης, Καλλέργης 1, Uglava 12(1), Ζαμπετάκης 17, Βαμβακάς.
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Παυλιδάκης Γ. 12, Μαυράκης 11, Παπαδάκης Ν. 7, Γαλλιός 5(1), Παπιομύτογλου 2, Σταράκη.
(Α2-Β) BUENO HOTEL – WOW! PARKING 54-60
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λόλι
Δεκάλεπτα: 07-13, 28-26, 39-39, 54-60
BUENO HOTEL (Σταγκουράκης): Κοπανάκης 20, Ανδρεδάκης 9 (1), Σταυρουλιδάκης 7, Βαζιουράκης 16, Μυλωνάς 2.
WOW!PARKING (Σαμψών): Πολυμίλης Χ. 9, Τσιμπισκάκης, Κουνδουράκης Γ., Βελονάκης 6, Κουνδουράκης Σ. 20, Κυριακάκης 22, Κουταλάς 3 (1).
(Α2-B) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ – OLYMPIC/BONOBO 51-44
Διαιτητές: Φλουρής, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 19-07, 31-16, 37-33, 51-44
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ(Γαβαλάκης Γ.-Κατσουλάκης): Κυραμαριός 8 (2), Κανακάκης 22, Κονσολάκης 2, Πισκοπάκης 8 (2), Λοθρες 11 (1).
OLYMPIC/BONOBO (Κατσαβίδης): Κονταξάκης 6, Μαθιουδάκης 3, Κατσαντώνης Ι. 16 (2), Κατσαντώνης Γ. 4, Προντανοβιτς 13 (1), Αποστολάκης 2.
(A2-B) MACRON STORE – THINK VILLA 55-49
Διαιτητές: Φλουρής, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 14-11, 25-18, 42-30, 55-49
MACRON STORE (Αυγέρης): Δοξαστάκης Ε., Κόνιας 4, Πριναράκης 9, Τσαφαράκης, Μπενάκης 13, Παπαδάκης Α., Κάβουρας 3 (1), Καρατζέτζος Κ. 11 (1), Καρατζέτζος Β., Καρατζέτζος Γ. 15.
THINK VILLA (Πηγουνάκης Α.): Αντωνίου 15 (1), Ξενίδης 2, Κουδουναράκης, Πολιουδάκης 4, Φεσσάς 5 (1), Καμαρίτης, Καζίλας 20, Κόκκινος 3, Αστρινάκης, Πηγουνάκης Φ.
ΡΕΠΟ: (Α2-B) ΧΟΡΕΥΤΕΣ
Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Β' Ομίλου 2018-2019
Βαθμολογία στην Α2 Κατηγορίας Β' Ομίλου του 24ου Εργασιακού
Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019
Ομάδα | Βαθμολογία | Παιχν. | Επίθεση | Άμυνα | Διαφορά | |
1 | MACRON STORE | 11 | 6 | 333 | 270 | 63 |
2 | ΧΟΡΕΥΤΕΣ | 10 | 5 | 276 | 195 | 81 |
3 | ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ | 10 | 6 | 282 | 255 | 27 |
4 | ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ | 10 | 6 | 286 | 263 | 23 |
5 | THINK VILLA | 9 | 5 | 213 | 208 | 5 |
6 | ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ | 8 | 5 | 259 | 228 | 31 |
7 | ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ | 8 | 6 | 233 | 227 | 6 |
8 | OLYMPIC/BONOBO | 7 | 5 | 162 | 164 | -2 |
9 | WOW! PARKING | 6 | 6 | 203 | 298 | -95 |
10 | L'ETOILE DU SUD | 5 | 5 | 153 | 212 | -59 |
11 | BUENO HOTEL | 5 | 5 | 216 | 296 | -80 |
* ΑΑ (20-0)
Α2-B Κατηγορία
ΣΚΟΡΕΡ A2-B (6η Αγωνιστική)
1 | Καρατζέτζος Γ | MACRON STORE | 100 |
2 | Καπαρός | ΧΟΡΕΥΤΕΣ | 82 |
3 | Καλλιγιάννης Μ | ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ | 59 |
4 | Παυλιδάκης Γ | L'ETOILE DU SUD | 58 |
5 | Κακλαμάνος | ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ | 55 |
6 | Μαραγκουδάκης | ΧΟΡΕΥΤΕΣ | 53 |
7 | Αργυρόπουλος | ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ | 52 |
8 | Κοπανάκης | BUENO HOTEL | 50 |
9 | Μπενάκης | MACRON STORE | 44 |
10 | Καλλιγιάννης Κ. | ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ | 44 |
ΤΡΙΠΟΝΤΑ A2-Β (6η Αγωνιστική)
1 | Καπαρός | ΧΟΡΕΥΤΕΣ | 14 |
2 | Αργυρόπουλος | ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ | 10 |
3 | Μάνεσης | NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ | 10 |
4 | Καλλιγιάννης Μ | ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ | 8 |
5 | Λελεδάκης | ΧΟΡΕΥΤΕΣ | 7 |
6 | Καραμαριός | ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ | 7 |
7 | Καρατζέτζος Γ | MACRON STORE | 6 |
8 | Μαραγκουδάκης | ΧΟΡΕΥΤΕΣ | 6 |
9 | Αντωνίου | THINK VILLA | 5 |
10 | Πισκοπάκης | ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ | 5 |
11 | Δούκας | OLYMPIC - BONOBO | 5 |
Αποτέλεσμα Α1 Κατηγορίας του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019
(A1) Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ 58-76
Διαιτητές: Δημητρουλάκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 15-25, 27-42, 40-53, 58-76
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Συντυχάκης 5 (1), Ζουμπεράκης 10, Μίχας 2, Χρυσουλάκης 12, Παπαδάκης, Παπαδογιαννάκης Γ. 19 (1), Παπαδογιαννάκης Π. 3 (1), Οικονομίδης 7 (1).
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Θανάσης): Πολυδωρόπουλος 14 (2), Λιονάκης 10, Κυδωνάκης 8, Θανάσης 3, Καίσαρης 19 (1), Μαμαλάκης Ν. 7, Μαμαλάκης Σ. 8 (1), Φουντουκίδης 7, Μουλίτσας.
Πρόγραμμα 6ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 7ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Α' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019
Σάββατο 8 Δεκεμβρίου 2018
14:30 (Α2-Β) L'ETOILE DU SUD – MACRON STORE
16:00 (Α2-Β) THINK VILLA – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
17:30 (Α1) SAILING EXPERIENCE – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
19:00 (Α1) N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ – PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ
Kυριακή 9 Δεκεμβρίου 2018
10:00 (Α2-Β) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ – BUENO HOTEL
11:30 (Α2-Β) WOW! PARKING – ΧΟΡΕΥΤΕΣ
13:15 (Α2-Β) OLYMPIC/BONOBO – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
15:00 (A2-A) ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. – KLADOS TOURS
16:45 (Α1) ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – PROJECT PLUS IKE
18:30 (A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – HAAGEN DAZS BC
20:15 (A1) ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ – ΦΟΙΤΗΤΕΣ
ΡΕΠΟ: (Α1) Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. & (Α2-B) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ