Nova2play με 100 Mbps

Η σταυροδοσία στους περιφερειακούς δήμους του Ρεθύμνου

Αναρτήθηκε στο Πρωτοδικείο Ρεθύμνου το επίσημο αποτέλεσμα των δημοτικών και κοινοτικών εκλογών της 26ης Μαΐου 2019, το οποίο περιλαμβάνει τους σταυρούς προτίμησης των υποψηφίων δημοτικών και κοινοτικών συμβούλων σε όλους τους δήμους της Περιφερειακής Ενότητας Ρεθύμνου.

Η ανακήρυξη των νέων δημοτικών συμβουλίων αναμένεται να γίνει την επόμενη εβδομάδα.

Οι σταυροί προτίμησης ανά υποψήφιο δημοτικό σύμβουλο στους δήμους Αγίου Βασιλείου, Αμαρίου, Ανωγείων και Μυλοποτάμου έχουν ως ακολούθως, με τονισμένα τα ονόματα που φέρεται να εκλέγονται καθώς την τελική ανακήρυξη και κατανομή των εδρών θα κάνει προσεχώς το Πρωτοδικείο, οπότε δεν αποκλείονται διαφοροποιήσεις :

 

ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΚΟΙΝΗ ΠΟΡΕΙΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ» (ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ)

Δ.Ε. ΛΑΜΠΗΣ

  1. ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 1204
  2. ΤΣΟΥΡΔΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1063
  3. ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 1015
  4. ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1010
  5. ΤΣΙΡΙΝΔΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 820
  6. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 727
  7. ΓΛΑΜΠΕΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 649
  8. ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 552
  9. ΜΠΑΓΙΑΡΤΑΚΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ 527
  10. ΠΕΛΑΝΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 508
  11. ΤΡΟΥΛΛΙΝΟΣ ΠΥΡΑΜΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 472
  12. ΓΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΛΕΒΥΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ 463
  13. ΣΧΟΙΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 429
  14. ΠΑΠΑΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΗΛΙΑ 363
  15. ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 357
  16. ΤΣΙΓΔΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 315
  17. ΚΑΒΑΛΑΡΑΚΗ ΣΚΟΡΔΑΛΟΥ ΖΑΦΕΙΡΕΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 202
  18. ΣΤΑΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 72

Δ.Ε. ΦΟΙΝΙΚΑ

  1. ΒΟΥΡΒΑΧΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΜΑΡΚΟΥ 1116
  2. ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 1015
  3. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 966
  4. ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΑΥΡΙΝΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 838
  5. ΒΑΡΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 740
  6. ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 736
  7. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 609
  8. ΚΟΥΡΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 530
  9. ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 504
  10. ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΑΛΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 483
  11. ΑΛΕΒΥΖΑΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 348
  12. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 316
  13. LAWLESS ΓΑΒΑΛΑ AINE ELIZABETH του DESMOND 227
  14. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 69

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ» (ΘΑΝΑΣΗΣ ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ)

Δ.Ε.  ΛΑΜΠΗΣ

  1. ΧΟΡΛΙΑΦΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ 119
  2. ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 104
  3. ΧΑΡΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 90
  4. ΤΣΟΥΡΔΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 84
  5. ΜΠΑΓΙΑΡΤΑΚΗ ΧΡΥΣΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 82
  6. ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 69
  7. ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 59
  8. ΒΕΡΓΑΔΗ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 54
  9. ΛΟΥΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 51
  10. ΤΡΟΥΛΛΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 41
  11. ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 38
  12. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 32
  13. ΠΑΥΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 26
  14. ΜΟΥΡΝΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΜΥΡΩΝΑ 18

Δ.Ε. ΦΟΙΝΙΚΑ

  1. ΒΡΥΛΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 174
  2. ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗ ΑΓΑΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 67
  3. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 67
  4. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 41
  5. ΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 38
  6. ΠΑΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 37
  7. ΖΟΥΡΜΠΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΣΗΦ 35
  8. ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 32
  9. ΔΑΝΔΟΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 27
  10. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 27

 

ΔΗΜΟΣ ΑΜΑΡΙΟΥ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΑΜΑΡΙ ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ» (ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΟΥΡΤΖΑΝΟΣ)

Δ.Ε.  ΚΟΥΡΗΤΩΝ

  1. ΚΛΑΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 607
  2. ΣΤΑΘΩΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 493
  3. ΤΡΟΥΛΛΙΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 466
  4. ΒΑΣΙΛΑΚΗ-ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 419
  5. ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 378
  6. ΜΟΥΡΤΖΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 353
  7. ΛΙΤΙΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΜΥΡΩΝΟΣ 334
  8. ΠΑΤΕΡΑΚΗ-ΔΑΜΒΑΚΕΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ 284
  9. ΛΑΝΤΖΟΥΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 267
  10. ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 227
  11. ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 217
  12. ΚΡΥΟΒΡΥΣΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ 175
  13. ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 153
  14. ΒΕΪΣΑΚΗ-ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΒΡΑΑΜ 126
  15. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 121
  16. ΧΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 81
  17. ΙΩΑΝΝΟΥ- ΒΟΣΚΑΚΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 69

Δ.Ε. ΣΙΒΡΙΤΟΥ

  1. ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 863
  2. ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΓΑΛΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 713
  3. ΧΑΡΙΤΑΚΗ-ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΖΗΝΟΒΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 643
  4. ΠΑΤΕΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 527
  5. ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 378
  6. ΣΠΙΝΘΟΥΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 364
  7. ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 309
  8. ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 307
  9. ΠΑΤΤΑΚΟΥ ΑΓΑΠΗ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 260
  10. ΤΡΙΠΟΔΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 259
  11. ΚΑΛΟΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 243
  12. ΜΑΡΚΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 220
  13. ΚΟΚΟΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 211
  14. ΣΑΒΒΑΚΗ-ΠΕΡΝΙΕΝΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 200
  15. ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 8

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ : «ΝΕΑ ΚΙΝΗΣΗ ΑΜΑΡΙΟΥ»(ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΕΛΙΔΑΚΗΣ)

Δ.Ε. ΚΟΥΡΗΤΩΝ

  1. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ 303
  2. ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ 213
  3. ΠΑΡΑΔΕΙΣΑΝΟΣ ΑΔΑΜ του ΙΩΑΝΝΟΥ 204
  4. ΚΑΡΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 195
  5. ΦΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 178
  6. ΚΑΣΩΤΑΚΗ- ΣΙΡΑΓΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 177
  7. ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ -ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΖΑΧΑΡΙΑ 176
  8. ΠΑΤΤΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΟΥ 153
  9. ΓΙΑΛΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΗΝΑ 139
  10. ΤΖΩΡΤΖΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΣΗΦ 134
  11. ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ 114
  12. ΒΑΣΙΛΑΚΗ- ΣΗΜΑΝΤΗΡΑ ΑΝΘΟΥΣΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 100
  13. ΠΛΑΤΥΡΡΑΧΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 82
  14. ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ 76
  15. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ -ΖΕΡΒΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 71

Δ.Ε ΣΙΒΡΙΤΟΥ

  1. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΧΑΡΙΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 383
  2. ΚΟΚΟΝΑΣ ΤΖΑΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 350
  3. ΓΕΝΕΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 322
  4. ΚΑΛΟΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 213
  5. ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 138
  6. ΚΟΤΣΙΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 138
  7. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 137
  8. ΠΕΤΡΑΚΑΚΗ -ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ 122
  9. ΚΟΥΡΝΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 103
  10. ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ 100
  11. ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ-ΚΟΥΡΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 81
  12. ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 73
  13. ΚΑΛΟΕΙΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΑΥΡΟΥ 63
  14. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 58
  15. ΔΑΓΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 55

 

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΜΑΡΙΟΥ» (ΝΙΚΟΣ ΜΑΡΚΙΔΗΣ)

Δ.Ε. ΚΟΥΡΗΤΩΝ

  1. ΒΡΕΝΤΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΥΡΟΥ 47
  2. ΤΡΟΥΛΛΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 34
  3. ΛΙΤΙΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19
  4. ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18
  5. ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΑΡΙΝΟΥ 12
  6. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 10
  7. ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 6
  8. ΑΓΓΕΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 5
  9. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 3
  10. ΠΑΣΧΑΛΗ ΧΡΥΣΑ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ 2
  11. ΜΑΝΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗ ΔΑΦΝΗ του ΜΑΝΟΥΣΟΥ 1
  12. ΧΑΤΖΗΡΑΦΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 1

Δ.Ε. ΣΙΒΡΙΤΟΥ

  1. ΜΑΡΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ 83
  2. ΧΡΙΣΤΟΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 39
  3. ΣΗΜΑΝΤΗΡΗΣ ΜΥΡΩΝ του ΗΛΙΑ 39
  4. ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ 24
  5. ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ 21
  6. ΞΕΚΑΛΟΣ ΦΟΙΒΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 18
  7. ΚΕΧΑΓΙΑΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ 17
  8. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16
  9. ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14
  10. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 5
  11. ΤΑΧΤΑΤΖΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ 3

 

ΔΗΜΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «Τ΄ ΑΝΩΓΕΙΑ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ -ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ» (ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ)

  1. ΒΡΕΝΤΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 245
  2. ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΔΡΕΑ 237
  3. ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 229
  4. ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 203
  5. ΚΟΥΝΑΛΗ ΛΕΥΚΟΘΕΑ του ΑΝΔΡΕΑ 202
  6. ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ 201
  7. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 196
  8. ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 182
  9. ΣΠΑΧΗΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 144
  10. ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 123
  11. ΧΑΙΡΕΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 120
  12. ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 108
  13. ΔΑΚΑΝΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 106
  14. ΣΑΜΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΟΡΕΣΤΗ 84
  15. ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 65
  16. ΑΕΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 64
  17. ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ 55
  18. ΝΤΑΓΙΑΝΤΑΣ ΜΥΡΩΝ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 47
  19. ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 39
  20. ΒΟΥΪΔΑΣΚΗ ΧΑΡΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 39
  21. ΞΗΜΕΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 38
  22. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 30
  23. ΒΡΕΝΤΖΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 25

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ – ΑΝΩΓΕΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ» (ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ)

  1. ΣΜΠΩΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 370
  2. ΣΠΙΘΟΥΡΗ-ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΘΕΟΝΥΜΦΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 227
  3. ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 205
  4. ΣΚΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΓΙΑΓΚΟΣ) 203
  5. ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ (ΚΑΨΗΣ) 199
  6. ΜΠΑΓΚΕΡΗ-ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 190
  7. ΠΑΣΠΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 151
  8. ΑΕΡΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 149
  9. ΚΟΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 146
  10. ΧΑΙΡΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 140
  11. ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΕΟΚΛΗ 135
  12. ΝΤΑΓΙΑΝΤΑ-ΚΑΚΑΖΙΑΝΗ ΝΕΡΑΝΤΖΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΤΖΟΥΛΙΑ) 108
  13. ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΓΚΡΑΝΙΟΣ) 83
  14. ΚΑΨΑΛΗ-ΞΥΛΟΥΡΗ ΚΛΕΙΩ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 82
  15. ΒΡΕΝΤΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 76
  16. ΣΟΥΛΤΑΤΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 75
  17. ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 73
  18. ΠΛΟΥΣΗ-ΚΟΝΙΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 73
  19. ΣΠΑΧΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 48
  20. ΣΑΜΩΛΗ-ΡΟΥΛΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΙΩΑΝΝΗ 29
  21. ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΗ-ΚΟΥΤΑΝΤΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 22

 

ΔΗΜΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΝΕΡΓΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ» (ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ)

Δ.Ε. ΓΕΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

  1. ΝΥΚΤΑΡΗΣ ΑΣΤΡΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 1512
  2. ΚΑΦΦΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 1370
  3. ΣΩΠΑΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1015
  4. ΝΥΚΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΠΑΠΑ ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 879
  5. ΣΚΛΑΒΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 737
  6. ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΟΦΟΚΛΗ 689
  7. ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 674
  8. ΛΑΔΙΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 653
  9. ΡΑΣΟΥΛΗ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 451
  10. ΦΑΚΙΔΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 356
  11. ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 333
  12. ΜΕΛΑΧΡΙΝΑΚΗΣ ΕΠΙΜΕΝΙΔΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 320
  13. ΓΙΑΠΙΝΤΖΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 295
  14. ΟΥΡΑΝΟΥ-ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ (ΖΑΝΙΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 257
  15. ΣΤΑΡΡΑ ΑΝΤΩΝΙΑ συζ. ΙΩΑΝΝΗ 222
  16. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 218
  17. ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΤΖΑΝΗ 218
  18. ΣΤΑΦΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 179
  19. ΡΑΠΤΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΑΛΙΚΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 125
  20. ΣΚΑΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 78
  21. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22

Δ.Ε. ΚΟΥΛΟΥΚΩΝΑ

  1. ΚΛΑΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΒΙΤΣΙΛΑΣ) του ΜΙΧΑΗΛ 2747
  2. ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1682
  3. ΝΥΚΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΛΕΜΟΝΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1040
  4. ΚΛΑΔΟΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 894
  5. ΡΟΥΜΠΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 778
  6. ΦΛΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 557
  7. ΠΑΠΑΔΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 472
  8. ΚΟΥΤΑΝΤΟΥ-ΜΑΝΙΑ ΝΙΚΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 431
  9. ΠΕΤΟΥΣΗ ΡΕΓΓΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 387
  10. ΜΠΛΑΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 361
  11. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 136
  12. ΣΤΡΙΛΙΓΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ 56
  13. ΣΩΠΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 47
  14. ΣΠΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 16

Δ.Ε. ΖΩΝΙΑΝΩΝ

  1. ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ 569
  2. ΚΑΒΒΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ 431
  3. ΔΑΔΟΥΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΘΩΜΑ 93

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ : «ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟΝ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟ» (ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ)

Δ.Ε. ΓΕΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

  1. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 799
  2. ΒΟΥΚΑΛΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 755
  3. ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 540
  4. ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 492
  5. ΨΩΜΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 486
  6. ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 367
  7. ΙΩΑΝΝΟΥ – ΔΑΦΕΡΜΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 344
  8. ΝΥΚΤΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΑΤΑΚΟΣ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 341
  9. ΣΚΛΑΒΟΥΝΑΚΗ – ΣΥΝΟΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 319
  10. ΓΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 307
  11. ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 303
  12. ΣΤΑΓΑΚΗ – ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 284
  13. ΓΕΡΑΡΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ 253
  14. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 207
  15. ΣΚΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 204
  16. ΒΟΛΤΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ 153
  17. ΜΟΣΧΑΝΔΡΕΑ ΕΛΕΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ 148
  18. ΧΩΝΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 137
  19. ΨΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 133
  20. ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 130
  21. ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ – ΚΡΕΤΟΥ ΕΛΕΝΑ του ΠΕΤΡΕ ΚΡΕΤΟ 80
  22. ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 53
  23. ΨΩΜΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 44

Δ.Ε. ΚΟΥΛΟΥΚΩΝΑ

  1. ΚΛΑΔΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΔΗΜΟΣ) του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 754
  2. ΚΥΡΙΜΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 510
  3. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 482
  4. ΠΑΠΑΔΑΚΗ-ΚΑΤΣΑΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 359
  5. ΠΑΡΑΓΙΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 335
  6. ΛΑΣΙΘΙΩΤΑΚΗ – ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 280
  7. ΚΟΥΤΑΝΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΔΗΜΗΤΡΙΑΝΟΣ) του ΜΙΧΑΗΛ 261
  8. ΜΑΡΑΘΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 220
  9. ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 219
  10. ΦΕΤΟΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΙΩΑΝΝΗ 167
  11. ΜΑΛΑΓΑΡΔΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΔΗΜΗΡΙΟΥ 147
  12. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 108
  13. ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ 97
  14. ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 84
  15. ΜΑΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 81

Δ.Ε. ΖΩΝΙΑΝΩΝ

  1. ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΓΑΤΟΣ) του ΜΑΝΟΥΣΟΥ 284
  2. ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΤΕΑΡΧΟΥ 159
  3. ΠΑΡΑΣΥΡΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΩ) του ΖΑΧΑΡΙΑ 102

 

Σχετικά άρθρα