Nova2play με 100 Mbps

Ρέθυμνο: 3ο Τουρνουά Ποδοσφαίρου Κ6(2013-2014) & Κ10(2009-2010)

Το Τμήμα Αθλητισμού του Δήμου Ρεθύμνου, με την υποστήριξη της Περιφέρειας Κρήτης, διοργανώνει την Παρασκευή 7 Ιουνίου στο Δημοτικό Γήπεδο Μισσιρίων και ώρα 18:00, το 3ο Τουρνουά Ποδοσφαίρου. Το Τουρνουά αυτό αποτελεί μια παιδική ποδοσφαιρική γιορτή που διεξάγεται με μεγάλη επιτυχία  για τρίτη συνεχόμενη χρονιά με συνοδεία μουσικής. Θα συμμετάσχουν εικοσιένα (21) ομάδες από (8)οχτώ σωματεία(Α.Ο. ΑΡΗΣ, Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ, Α.Ε. ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ, Α.Ε ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ, Α.Ο. ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘ., ΡΕΘΥΜΝΟ Π.Σ, Α.Ο ΡΟΥΣΣΟΣΠΙΤΙΟΥ)  του Νομού Ρεθύμνης με παιδιά τα οποία ανήκουν στην κατηγορία Κ6 (έχουν γεννηθεί το 2013 και νεότερα) και στην κατηγορία Κ10 (έχουν γεννηθεί το 2009 και νεότερα). Με τη λήξη του Τουρνουά, σε όλα τα παιδιά θα απονεμηθεί μετάλλιο και αναμνηστικό δίπλωμα. Οι αγώνες θα διεξαχθούν σε δύο ομίλους για την κατηγορία Κ10 7vs7 και ένας για την κατηγορία Κ6 5vs5. Οι αναμετρήσεις μεταξύ των ομάδων που ανήκουν στην Κ10 Α’ ομίλου θα έχουν διάρκεια 12 λεπτά, για τον Β’ όμιλο θα διαρκέσει 10 λεπτά και για την κατηγορία Κ6 8λεπτά.

Το πρόγραμμα θα έχει ως εξής:

Κ6 (2013-2014) 5vs5

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣΛΗΞΗΣ  ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2
4 18:00-18:08 Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ Π.Σ
5 18:00-18:08 Α.Ο. ΑΡΗΣ (1) Α.Ο ΡΟΥΣΣΟΣΠΙΤΙΟΥ
6 18:00-18:08 Α.Ο. ΑΡΗΣ (2) Α.Ε ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ (2)
7 18:00-18:08 Α.Ε ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ (1) Α.Ο. ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ

 

 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣΛΗΞΗΣ  ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2
4 18:10-18:18 Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ Α.Ο. ΑΡΗΣ (1)
5 18:10-18:18 Α.Ο ΡΟΥΣΣΟΣΠΙΤΙΟΥ Α.Ο. ΑΡΗΣ (2)
6 18:10-18:18 ΡΕΘΥΜΝΟ Π.Σ Α.Ε ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ (1)
7 18:10-18:18 Α.Ο. ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ Α.Ε ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ (2)

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣΛΗΞΗΣ  ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2
4 18:20-18:28 Α.Ε ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ (1) Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ
5 18:20-18:28 Α.Ο. ΑΡΗΣ (1) Α.Ο. ΑΡΗΣ (2)
6 18:20-18:28 Α.Ο. ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ Α.Ο ΡΟΥΣΣΟΣΠΙΤΙΟΥ
7 18:20-18:28 Α.Ε ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ (2) ΡΕΘΥΜΝΟ Π.Σ

 

5’ ΔΙΑΛΛΕΙΜΑ ΓΙΑ ΝΕΡΟ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣΛΗΞΗΣ  ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2
4 18:33-18:41 Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ Α.Ε ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ (2)
5 18:33-18:41 Α.Ε ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ (1) Α.Ο. ΑΡΗΣ (1)
6 18:33-18:41 Α.Ο. ΑΡΗΣ (2) Α.Ο. ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
7 18:33-18:41 Α.Ο ΡΟΥΣΣΟΣΠΙΤΙΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟ Π.Σ

                                          

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣΛΗΞΗΣ  ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2
4 18:43-18:51 Α.Ο ΡΟΥΣΣΟΣΠΙΤΙΟΥ Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ
5 18:43-18:51 Α.Ο. ΑΡΗΣ (1) Α.Ο. ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
6 18:43-18:51 Α.Ε ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ (2) Α.Ε ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ (1)
7 18:43-18:51 ΡΕΘΥΜΝΟ Π.Σ Α.Ο. ΑΡΗΣ (2)

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣΛΗΞΗΣ  ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2
4 18:53-19:01 Α.Ο. ΑΡΗΣ (2) Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ
5 18:53-19:01 Α.Ε ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ (2) Α.Ο. ΑΡΗΣ (1)
6 18:53-19:01 Α.Ο. ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟ Π.Σ
7 18:53-19:01 Α.Ε ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ (1) Α.Ο ΡΟΥΣΣΟΣΠΙΤΙΟΥ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣΛΗΞΗΣ  ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2
4 19:03-19:11 Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ Α.Ο. ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
5 19:03-19:11 ΡΕΘΥΜΝΟ Π.Σ Α.Ο. ΑΡΗΣ (1)
6 19:03-19:11 Α.Ο ΡΟΥΣΣΟΣΠΙΤΙΟΥ Α.Ε ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ (2)
7 19:03-19:11 Α.Ο. ΑΡΗΣ (2) Α.Ε ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ (1)

 ΑΠΟΝΟΜΕΣ Κ6(2013-2014) 19:20 

Κ10 (2009-2010) 7vs7

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣΛΗΞΗΣ  ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2
1 18:00-18:12 Α.Ο ΡΟΥΣΣΟΣΠΙΤΙΟΥ Α.Ο. ΑΡΗΣ (3)
2 18:00-18:12 Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ (3) Α.Ο. ΑΡΗΣ (2)
3 18:00-18:12 Α.Ε. ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ (4)

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣΛΗΞΗΣ  ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2
1 18:14-18:26 Α.Ε. ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ Α.Ο. ΑΡΗΣ (2)
2 18:14-18:26 Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ (3) Α.Ο. ΑΡΗΣ (3)
3 18:14-18:26 Α.Ο ΡΟΥΣΣΟΣΠΙΤΙΟΥ Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ (4)

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣΛΗΞΗΣ  ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2
1 18:28-18:40 Α.Ο. ΑΡΗΣ (2) Α.Ο. ΑΡΗΣ (3)
2 18:28-18:40 Α.Ε. ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ Α.Ο ΡΟΥΣΣΟΣΠΙΤΙΟΥ
3 18:28-18:40 Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ (3) Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ (4)

 

5’ ΔΙΑΛΛΕΙΜΑ ΓΙΑ ΝΕΡΟ 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣΛΗΞΗΣ  ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2
1 18:45-18:57 Α.Ο ΡΟΥΣΣΟΣΠΙΤΙΟΥ Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ (3)
2 18:45-18:57 Α.Ο. ΑΡΗΣ (3) Α.Ε. ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
3 18:45-18:57 Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ (4) Α.Ο. ΑΡΗΣ (2)

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣΛΗΞΗΣ  ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2
1 18:59-19:11 Α.Ε. ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ (3)
2 18:59-19:11 Α.Ο ΡΟΥΣΣΟΣΠΙΤΙΟΥ Α.Ο. ΑΡΗΣ (2)
3 18:59-19:11 Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ (4) Α.Ο. ΑΡΗΣ (3)

 

ΑΠΟΝΟΜΕΣ Κ10 (2009-2010) Α’ ΟΜΙΛΟΥ 19:20

Κ10 (2009-2010) 7vs7

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣΛΗΞΗΣ  ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2
1 19:30-19:40 Α.Ε ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘ.
2 19:30-19:40 Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ(2) Α.Ο. ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
3 19:30-19:40 Α.Ο. ΑΡΗΣ (1) ΡΕΘΥΜΝΟ Π.Σ
ΡΕΠΟ  Α.Ο.Ν ΑΣΤΕΡΑΣ (1)

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣΛΗΞΗΣ  ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2
1 19:42-19:52 Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ(1) Α.Ε ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ
2 19:42-19:52 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘ. Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ(2)
3 19:42-19:52 ΡΕΘΥΜΝΟ Π.Σ Α.Ο. ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΡΕΠΟ  Α.Ο. ΑΡΗΣ(1)

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣΛΗΞΗΣ  ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2
1 19:54-20:04 Α.Ο. ΑΡΗΣ (1) Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ(1)
2 19:54-20:04 ΡΕΘΥΜΝΟ Π.Σ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘ.
3 19:54-20:04 Α.Ε ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ(2)
ΡΕΠΟ  Α.Ο. ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ

 

6’ ΔΙΑΛΛΕΙΜΑ ΓΙΑ ΝΕΡΟ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣΛΗΞΗΣ  ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2
1 20:10-20:20 Α.Ο. ΑΡΗΣ (1) Α.Ε ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ
2 20:10-20:20 Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ(2) ΡΕΘΥΜΝΟ Π.Σ
3 20:10-20:20 Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ(1) Α.Ο. ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΡΕΠΟ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘ.

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣΛΗΞΗΣ  ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2
1 20:22-20:32 Α.Ε ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ ΡΕΘΥΜΝΟ Π.Σ
2 20:22-20:32 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘ. Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ(1)
3 20:22-20:32 Α.Ο. ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ Α.Ο. ΑΡΗΣ (1)
ΡΕΠΟ  Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ(2)

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣΛΗΞΗΣ  ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2
1 20:34-20:44 Α.Ο. ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ Α.Ε ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ
2 20:34-20:44 Α.Ο. ΑΡΗΣ (1) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘ.
3 20:34-20:44 Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ(2) Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ(1)
ΡΕΠΟ  ΡΕΘΥΜΝΟ Π.Σ

 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣΛΗΞΗΣ  ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2
1 20:46-20:56 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘ. Α.Ο. ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
2 20:46-20:56 Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ(1) ΡΕΘΥΜΝΟ Π.Σ
3 20:46-20:56 Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ(2) Α.Ο. ΑΡΗΣ (1)
ΡΕΠΟ  Α.Ε ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ

 ΑΠΟΝΟΜΕΣ Κ10 (2009-2010)  Β’ ΟΜΙΛΟΥ 21:05

Σχετικά άρθρα