Η ενημέρωση της Επισκοπής:
Μία ακόμη προπόνηση ολοκληρώθηκε από την πλευρά της ομάδας μας η οποία μάλιστα έλαβε χώρα στο ΔΑΚ Γάλλου “Παύλος Βαρδινογιάννης”. Ήταν η τελευταία πριν από το ματς με τον πρωτοπόρο Λεβαδειακό που θα γίνει αύριο Τετάρτη (5/1) στο πλαίσιο της 11ης αγωνιστικής της Betsson Super League2.
Ο προπονητής μας κ. Βέλιτς προπόνησε για περίπου μία ώρα τους ποδοσφαιριστές αφού βέβαια προηγήθηκε τακτική και ανάλυση βίντεο στην αίθουσα προβολής-τύπου.
Ο καιρός ήταν ιδανικός για ποδόσφαιρο και όλοι οι ποδοσφαιριστές έβγαλαν το πρόγραμμα δίχως προβλήματα. Εκτός αποστολής θα είναι ο Στέφανος Πέτρου ο οποίος ταλαιπωρείται από ίωση και ο Κ. Κουκούλης.
Οι “18” της αποστολής
Η αποστολή για το ματς αποτελείται από τους: Καλογεράκης, Καλαντζής, Ψαρράς, Ανδρικόπουλος, Τσάβος, Καραγιάννης, Τασιούλης, Γκονζάλβες, Θεοδώρου, Μπαρμπόσα, Εμπόι, Τριντάντε, Πολυχρόνης, Σουμπασάκης, Νοικοκυράκης, Σκόνδρας, Σταθόπουλος, Νταρζίσιο.