Στο πλαίσιο της προεκλογικής εκστρατείας ενόψει των κρίσιμων εκλογών του Ιουνίου η Νομαρχιακή επιτροπή Ρεθύμνου ΣΥΡΙΖΑ ΠΣ προσκαλεί μέλη και φίλους του κόμματος αλλά και όλες κι όλους τους προοδευτικούς πολίτες του Ρεθύμνου στην ανοιχτή πολιτική εκδήλωση την Τρίτη 28/05 στις 7.30 μμ με ομιλητές τους Κώστα Αρβανίτη και Αναστασία Σαπουνά την εκδήλωση θα χαιρετίσει ο γραμματέας της Ν.Ε. Θοδωρής Δουλουμπέκης 9 Ιουνίου ψηφίζουμε ΣΥΡΙΖΑ ΠΣ Ψηφίζουμε για Καλύτερη Ζωή.
![](/sites/default/files/styles/default_article/public/2024-05/%CE%A1%CE%95%CE%98%CE%A5%CE%9C%CE%9D%CE%9F%20%284%29.png?itok=sdBsitVb)