Τίμησε την μνήμη του Άλκη η Λέσχη Τραπεζικών Υπαλλήλων

0

Σε μία συμβολική κίνηση προέβει η ομάδα μπάσκετ του εργασιακού πρωταθλήματος Ρεθύμνου, Λέσχη Τραπεζικών Υπαλλήλων Νομού Ρεθύμνης, ως μία απειροελάχιστη ένδειξη σεβασμού και υποστηρίξης στην μνήμη του Άλκη,  με την δήλωση στο φύλλο αγώνος με το Νούμερο 19 το όνομα του αδικοχαμένου Άλκη Καμπανού και την παρουσίαση της φανέλας πριν την έναρξη του τζάμπολ, με την παρουσία και της αντίπαλής ομάδας L'Etoile du Sud και την γραμματεία του αγώνα.

Καθόλη την διάρκεια του αγώνα η εμφάνιση βρισκόταν στην γραμματεία και στο 19 λεπτό της αναμέτρησης οι διαιτητές σταμάτησαν τον αγώνα και τήρησαν ενός λεπτού σιγή στη μνήμη του Άλκη.

Για την ιστορία η ομάδα της Λέσχης Τραπεζικών Υπαλλήλων Νομού Ρεθύμνης κέρδισε 53-46 την ομάδα L'Etoile du Sud.