Ο λιθόχτιστος Ιερός Ναός βρίσκεται την τοποθεσία Μαδάρα στο Μυριοκεφαλίτικο Αόρι. Των τελετών προέστησαν ο Πρωτοπρεσβύτερος π. Ιωάννης Λελεδάκης και ο Εφημέριος των Μυριοκεφάλων, Πρωτοπρεσβύτερος π. Θεόδωρος Σηφάκης.
Στους προσκυνητές προσφέρθηκε πλούσια φιλοξενία και η Ενορία σε ανάρτηση της στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης ευχαρίστησε τους δωρητές και όλους όσοι προσέφεραν στην φετινή γιορτή.
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ: Ι. Μ. Παναγίας Αντιφωνήτριας Μυριοκεφάλων.