Τα κορίτσια του Βασίλη Κουνδουράκη κατάφεραν να είναι ανταγωνιστικά μόνο στο πρώτο δεκάλεπτο(3-3) και ύστερα παραδόθηκαν στην ομάδα του Ν.Ο.Λ. γνωρίζονταν την ήττα με 14-5.
Η ομάδα του Ρεθύμνου παραμένει έτσι χωρίς να πόντο ενώ εκείνη της Λάρισας πέτυχε την πρώτη της νίκη.
Αυτή είναι η πρώτη νίκη στο πρωτάθλημα για τη Λάρισα η οποία φτάνει τους 4 βαθμούς ενώ το Ρέθυμνο παραμένει χωρίς βαθμό.
Από τον ΝΟΡ η Γαβαλά πέτυχε 2 γκολ, ενώ από ένα πέτυχαν οι Μαλλιαρού, Κυριακάκη και Φραγκελάκη.
Τα οκτάλεπτα: 3-3, 4-0, 4-1, 3-1
Ν.Ο. Λάρισας (Γιάννης Θεοχάρης): Καζάνα, Κόκκινου, Τουλουμτζίδου 1, Τζελέπη 1, Μ. Καρυπίδου 3, Κολτσίδα 3, Μανακούσιου, Πετάση, Μανιάτη 1, Χασιώτη 1, Η. Καρυπίδου 4.
Ν.Ο. Ρεθύμνου (Βασίλης Κουνδουράκης): Καραγιάννη, Μαλλιαρού 1, , Κυριακάκη 1, Γαβαλά 2, Τσιουγκρή, Φραγγελάκη 1, Παναγιωτάκη, Λαμπαθάκη, Λιμπιτάκη, Χρυσοβέργη, Λαμπρονίκου
Βαθμολογία
1.Ολυμπιακός
2.Εθνικός
3.Βουλιαγμένη
4 Γλυφάδα
5.ΑΕΚ
-.Νηρέας Χαλανδρίου
7.Πανιώνιος
8.Ν.Ο. Λάρισας
9.Ν.Ε. Πατρών
10.Ν.Ο. Ρεθύμνου