«Το Δ.Σ. του Ρεθυμνιακού Α.Ο. ευχαριστεί θερμά τον Καθηγητή χειρούργο ορθοπεδικό με την σημαντική εμπειρία επεμβάσεων αρθροσκοπικής ώμου και επεμβάσεων αντιμετώπισης καταγμάτων ώμου Χρήστο Σνωπίδη για την επιτυχημένη χειρουργική επέμβαση που πραγματοποίησε στον νεαρό ποδοσφαιριστή μας Μανώλη Κοσκινά. Παράλληλα εύχεται στον ταλαντούχο στόπερ ταχεία ανάρρωση και να επιστρέψει γρήγορα και «σιδερένιος» ξανά κοντά μας, με την ίδια θέληση να προσφέρει και εκείνος στην ομαδική προσπάθεια μας».
![](/sites/default/files/styles/small_square/public/2024-07/kaysonas_athina_arthro.jpg?itok=rwLs5-Ui)