Τη Δευτέρα (1/11) θα πραγματοποιηθεί η νέα κλήρωση για ην κατάρτιση του προγράμματος, ενώ στον Βόρειο όμιλο θα τοποθετηθεί η Καβάλα και στο Νότιο η Ζάκυνθος.
Έτσι λοιπόν με την ελπίδα να ξεκινήσει το πρωτάθλημα την επόμενη εβδομάδα βαδίζουν οι ομάδες σε μια απίστευτη ταλαιπωρία, ενώ να σημειωθεί ότι η Επισκοπή βρίσκεται ήδη στην Αθήνα καθώς ήταν προγραμματισμένο να αγωνιστεί αύριο με την Καλλιθέα.