Σε συνέχεια της επιτυχημένης περιοδείας του υποψήφιου ευρωβουλευτή Νίκου Παππα σε Ανώγεια και Ρέθυμνο, η ΝΕ ΣΥΡΙΖΑ ΠΣ Ρεθύμνου, καλεί μέλη, φίλους του κόμματος και προοδευτικούς πολίτες του Νομού μας να συμμετέχουν στις ανοιχτές εκδηλώσεις διαλόγου στο πλαίσιο των επερχόμενων κρίσιμων ευρωεκλογών με προσκεκλημένες/ους υποψήφιους ευρωβουλευτές του ΣΥΡΙΖΑ ΠΣ που θα πραγματοποιηθούν
Τρίτη 21/05 - 7μμ Καφε Τάσος στη Σοχώρα -
Γιώργος Τσίπρας, υποψ. Ευρωβουλευτής ΣΥΡΙΖΑ ΠΣ
Πέμπτη 23/05 - 7μμ Καφέ Galero -
Έλενα Κουντουρά, ευρωβουλευτή ΣΥΡΙΖΑ ΠΣ
και τους υποψήφιους ευρωβουλευτές
Μέλπω Λεκατσά και
Νάσο Παπαργυρόπουλο
9 Ιουνίου ψηφίζουμε
Δίνουμε μαζι τον αγώνα για καλύτερη ζωή για όλους