Η Ρεθυμνιώτικη ομάδα το απόγευμα της Κυριακής θα φιλοξενήσει στις 16.30 στην Σοχώρα την ΑΕ Νεάπολη.
Ο Ηλίας Ασπρομάτης δεν θα έχει στην διάθεση τουΤον Στέλιο Παντελακάκη, ο οποίος δεν είναι έτοιμος 100% για να αγωνιστεί, ενώ αμφίβολη είναι η συμμετοχή των Βελονάκη, Γερωνυμάκη και Δημήτρη, οι οποίοι ακολουθούν ατομικό πρόγραμμα.
Υπενθυμίζουμε ότι στην πρεμιέρα ο Αστέρας θα αντιμετωπίσει στις Αχαρνές τον Γιούχτα.