Ο αγώνας διεξήχθη στο Ηρακλείο χωρίς θεατές και με την εφαρμογή του σχετικού Υγειονομικού Πρωτοκόλλου, και απο την αρχή ο ΝΟΡ βρέθηκε πίσω στο σκορ με τις φιλοξενούμενες να ανεβάζουν συνεχώς την διαφορά.
Απο την Ρεθυμνιώτικη ομάδα πρώτη σκόρερ ήταν η Κυριακάκη η οποία σκόραρε δύο φορές.
Τα οκτάλεπτα: 1-5, 3-10, 4-15, 6-21
ΝΟ Ρεθύμνου (Βασίλης Κουνδουράκης): Καραγιάννη, Μαλλιαρού 1, Λαμπαθάκη 1, Κυριακάκη 2, Φαρμάκη Μ., Τσιουγκρή, Παπαδάκη, Φραγκελάκη, Παναγιωτάκη, Γαβαλά 1, Λιμπιτάκη 1, Χρυσοβέργη, Παντελιδάκη.
ΑΝΟ Γλυφάδας (Ορέστης Σαλάχας): Αρχοντάκη, Νίνου Π. 1, Γκίλλα 3, Γιαμπασάκη, Γρηγοροπούλου 1, Κόλλια 1, Αντωνιάδη 2, Κολιτσοπούλου 2, Κοκκινάκη, Φουντωτού 5, Γαλιατσάτου 1, Κοντογιάννη 5, Καρύτσα.