Ο αγώνας θα διεξαχθεί στα Μισίρια αύριο στις 15:00 και θα μεταδοθεί ζωντανά από το κανάλι του Άρη στο YouTube.
H ανακοίνωση του Άρη:
«Με προπόνηση που πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή το απόγευμα ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της ομάδας μας για τον Σαββατιάτικο αγώνα της 4ης αγωνιστικής με τον ΠΟΑ.
Ο Άρης Παπαδάκης πήρε στην αποστολή όλους τους ποδοσφαιριστές του, με εξαίρεση τους τραυματίες Παπαγιαννάκη και Γαβαλά.Για πρώτη φόρα βρίσκεται στην αποστολή σε επίσημο αγώνα ο Τάσος Τσουμάγκας.
Το ματς θα διεξαχθεί το Σάββατο 31/10 στις 15.00 στο γήπεδο Μισιρίων και θα μεταδοθεί ζωντανά από το επίσημο κανάλι της ομάδας μας στο Youtube»