Η ανακοίνωση:
«Η Δόξα Πλατανέ ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας με τον ποδοσφαιριστή Νίκο Μιχελιδάκη.
Τα διαπιστευτήρια του άφησε στο γήπεδο ο Νίκος Μιχελιδάκης, φορώντας τη φανέλα της ομάδας μας την περασμένη αγωνιστική σεζόν. Αποτελεί έναν από τους 2 «βράχους» της αμυντικής μας γραμμής, όντας έτοιμος να αποτρέψει κάθε προσπάθεια των αντιπάλων. Ο 28χρονος (γεν. 26/3/1994) ποδοσφαιριστής θα συνεχίσει να στηρίζει την ομάδα μας αγωνιστικά και τη σεζόν 2022-23 στην Α’ ΕΠΣΡ.
Η Δόξα Πλατανέ ευχαριστεί τον Νίκο Μιχελιδάκη για την εμπιστοσύνη και την αφοσίωση, ευχόμενη υγεία και πολλές επιτυχίες».