Με την παρέα του διασκέδαζε ο Μανώλης Κονταρός, όπως βλέπουμε σε βίντεο που δημοσίευσε ο ίδιος στο Tik- Tok. Ενώ, ο Κρητικός καλλιτέχνης έλεγε "Τη μάνα μου την αγαπώ" του αείμνηστου Νίκου Ξυλούρη, πέρασε με το αμάξι ο .... Ψαραντώνης.
Όπως ήταν φυσικό, ο κόσμος του ζήτησε τον συνοδεύσει και αυτός δεν τους χάλασε το χατίρι.
"Κ κορφυφαια συνάντηση με τον μεγάλο Ψαραντωνη", γράφει η λεζάντα του βίντεο που μοιράστηκε μαζί μας ο Μανώλης Κονταρός.
ekriti.gr