Έφυγε σήμερα από τη ζωή ο αγαπημένος πατέρας του προέδρου του Ομίλου Βρακοφόρων Κρήτης γιάννη Πετράκη, βυθίζοντας στο πένθος την οικογένειά και τους φίλους του. Ο Ανδρέας Πετράκης ήταν ένας υπέροχος άνθρωπος με ευγένεια και ήθος που ήταν αγαπητός σε όλους όσους τον γνώριζαν.
Η σύζυγος του, τα παιδιά του, τα εγγόνια του, οι συγγενείς και οι φίλοι, θα του πουν το τελευταίο αντίο την Παρασκευή 26/07 στις 5μμ στον Ιερό ναό του χωριού του Αγιά Μυλοποτάμου.
Θερμά συλλυπητήρια.